Leksaksbarnvagn med blommönster

142419

DOCKVAGN, 1900-talets början, vitmålad med blomdekor, längd 85 cm

Slitage, sufflett med omfattande skador

Diverse

Budhistorik (3 bud)

387560
386629
386133

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.