Birger Birger Ericson oljemålning

142418

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Utanför systemet" signerad Birger, olja på pannå, 151x121 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
392302
3 800
392224
3 600
392224
3 400
392300
3 200
392224
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.