Ralph Rilton oljemålning

142417

RILTON, Ralph (1907-2006): "I färgdräkt", signerad, utförd 1947, olja på duk, 61x55 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton oljemålning
Budhistorik (7 bud)
391896
391895
750
391894
700
391892
650
387339
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.