Birger Birger Ericson oljemålning

142415

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Kriget, signerad Birger, olja på pannå, 183x122 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
392562
5 800
392557
5 600
392555
5 400
392552
5 200
392550
5 000

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.