Ralph Rilton oljemålning

142414

RILTON, Ralph (1907-2006): Utan titel, signerad, olja på kartong, 65x54 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton oljemålning
Budhistorik

2012-08-09 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.