Ralph Rilton oljemålning

142413

RILTON, Ralph (1907-2006): "Den rödhårige - Självporträtt I", signerad, utförd 1957, olja på duk, 55x50 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton oljemålning
Budhistorik (2 bud)

391020
500
385515

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.