Ralph Rilton oljemålning

142412

RILTON, Ralph (1907-2006): "Lucia i söderhavet II", signerad, utförd 1979, olja på pannå, 80x99 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton oljemålning
Budhistorik (11 bud)
392158
2 600
392157
2 400
392156
1 600
392154
392153
1 400

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.