Birger Birger Ericson oljemålning

142411

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Figurer, signerad Birger, olja på duk, 81x150 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
392420
2 400
392205
391873
391104
1 600
388798

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.