Wilhelm Wik oljemålning

142410

WIK, Wilhelm (1897-1987): Komposition, signerad på baksidan Wilhelm Wik, olja på duk, 160x130 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Wilhelm Wik oljemålning

Budhistorik (10 bud)
392378
4 800
392281
4 600
392376
4 400
392281
392322
3 800

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.