Wilhelm Wik oljemålning

142409

WIK, Wilhelm (1897-1987): "Uppåt", signerad på baksidan Wilhelm Wik, olja på duk, 130x97 cm

Konst, Måleri

Wilhelm Wik oljemålning

Budhistorik (32 bud)
392549
9 600
392546
9 400
392536
9 200
392509
9 000
392501
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.