Ulf Gripenholm färglitografi

142401

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): "Stadsmiljö", signerad och daterad Ulf Gripenholm 1977, med dedikation "Provtryck till Thelma från ULF 28/11 -77", färglitografi, 50x67 cm

Ulf Gripenholm färglitografi

Budhistorik (7 bud)
391257
388093
650
387771
600
387590
550
385493
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.