Ram gustaviansk

142370

RAM, med spegelglas, gustaviansk, bronserad, 105x75 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem

Senare komponerad, senare glas, smärre skador

Diverse

Ram gustaviansk
Budhistorik (8 bud)
391886
3 800
391881
3 600
391881
3 400
386392
3 200
386392

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.