Skänk gustaviansk stil

142367

SKÄNK, gustaviansk stil, 1800-tal, bemålad, höjd 121, 55,5x123 cm

Omarbetad, kompletterad, sprickor, slitage

Skänk gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
387770
3 800
387774
3 600
387770
2 800
387762
2 600
387762
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.