Bestick silver

142350

MATSKEDAR 5 st, silver 1700/1800-tal, TESKEDAR, 5 st, silver delvis 1800-tal

Slitage

Silver

Bestick silver

Budhistorik (11 bud)
391688
1 900
391772
1 800
391688
1 700
391637
1 600
391561

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.