Teresa Roszowska oljemålning

142340

ROSZOWSKA Teresa (1904-1992 Polen): Landskap med hus, signerad och daterad 1975, olja på duk, 65x73 cm

Konst, Måleri

Teresa Roszowska oljemålning

Budhistorik (2 bud)

382882
650
382880

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.