Teresa Roszowska oljemålning

142339

ROSZOWSKA Teresa (1904-1992 Polen): Stilleben med blommor, signerad och daterad 1975, olja på duk, 92x73 cm

Konst, Måleri

Teresa Roszowska oljemålning

Budhistorik (1 bud)

389766
2012-08-03 14:07:24

2012-08-08 kl 19:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.