Salongsgrupp rokokostil

142327

SALONGSGRUPP, rokokostil, bemålad och förgylld, skuren dekor, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, taburett; soffans längd 140 cm

Skador, fuktskador

Salongsgrupp rokokostil

Budhistorik (3 bud)

388114
388059
383403

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.