Brosch i guld med pärlor 1800-tal

142306

BROSCH, 18 k guld, med pärlor, stämplad 1887, höjd 6 cm

Guld/Smycken

Budhistorik (7 bud)
391401
1 400
391203
1 300
391399
1 300
391203
390380

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.