Ernfried Wahlqvist oljemålning

142298

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895):Skärgårdslandskap med sjöbod, signerad och daterad -85, olja på duk, 34x56 cm

Lagning

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
391223
3 200
387831
386096
383033
382636

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.