Sydländskt landskap oljemålning

142295

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sydländskt landskap med par, signerad M Feri, olja på pannå, 21x15,5 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

382210
2012-07-17 09:13:32

2012-08-07 kl 20:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.