Arthur Percy oljemålning

142293

ARTHUR PERCY (1886-1976): Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad och daterad Percy 1938, 81x65 cm

Konst, Måleri

Arthur Percy oljemålning

Budhistorik (7 bud)
391267
2 400
390744
1 900
390386
386394
386393

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.