Ellis Wallin oljemålning

142273

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Södermotiv med Katarina kyrka", signerad och daterad Ellis Wallin -52, olja på pannå, 22x33 cm

Konst, Måleri

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
391307
391305
750
391264
700
391263
650
391259
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.