Peter Dahl färglitografi

142270

DAHL, Peter (född 1934): Resturanginteriör, signerad Peter Dahl, PT, litografi, 57x86 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (13 bud)
391289
3 800
391185
3 600
391288
3 600
391185
3 400
391286
3 200

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.