Gunnar Zetterström oljemålning

142267

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv med stadshuset, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 31x38 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (18 bud)
387374
391226
3 800
387374
3 400
387360
3 200
386945

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.