Peter Dahl färglitografi

142266

DAHL, Peter (född 1934): Kärleksakt, signerad och daterad Peter Dahl 1984, 50/150, färglitografi, 30x21 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (14 bud)
391278
850
391274
391277
391274
750
391273
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.