Allan Egnell Stockholmsmotiv

142265

EGNELL, Allan (1884-1960): Stockholmsmotiv med stadshuset, signerad och daterad Allan Egnell, olja på pannå, 46x55 cm

Konst, Måleri

Allan Egnell Stockholmsmotiv

Budhistorik (4 bud)

391093
450
389288
389051
384313

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.