Peter Dahl litografi

142264

DAHL, Peter (född 1934): Motiv från KB, färglitografi, signerad och numrerad Peter Dahl 273/375, 30x40,5 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (13 bud)
391196
391238
391196
950
391225
900
391196
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.