Skulptur brons

142260

ENGSTRÖM, Torolf (1909-1987): Sittande modell, signerad och daterad 1956 Torolf E., 6/12, patinerad brons E.Pettersson fud, höjd 12 cm

Konst, Skulptur

Skulptur brons

Budhistorik (12 bud)
390778
1 600
390728
390728
390630
390630

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.