Bertil Wahlberg oljemålning

142252

WAHLBERG, Bertil (1923-80): Två flickor, signerad Wahlberg, olja på duk, 60x73 cm

Konst, Måleri

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
391121
750
384576
700
384576
384495
382953

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.