Bertil Wahlberg oljemålning

142251

WAHLBERG, Bertil (1923-80): Fiskeläge, signerad Wahlberg, olja på duk, 80x65 cm

Konst, Måleri

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (17 bud)
391184
1 800
387467
1 700
386962
1 600
386069
386961

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.