Bertil Wahlberg oljemålning

142250

WAHLBERG, Bertil (1923-80): Landskap med träd, signerad Wahlberg, olja på duk, 70x100 cm

Konst, Måleri

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

391156
391118

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.