Lars Norrman oljemålning

142242

NORRMAN, Lars (1915-1979): "Gun", naken akt, signerad Lars Norrman, Gun, olja på duk, 35x54 cm

Konst, Måleri

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (16 bud)
390689
386944
2 800
386944
2 600
390605
2 400
386944

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.