Bertil Wahlberg oljemålning

142241

WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Sydländskt landskap, signerad Wahlberg, olja på duk, 34x68 cm

Konst, Måleri

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

391017
450
391105
391017
386953

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.