Leonard Wiedh oljemålning

142237

WIEDH, Leonard (1866-1938): Fiskebodar i sommarskärgård, signerad L. Wiedh, olja på duk, 81x111 cm

Konst, Måleri

Leonard Wiedh oljemålning

Budhistorik (9 bud)
390649
700
390454
650
390453
600
390288
550
390195
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.