Jens Christian Andresen oljemålning

142233

ANDRESEN, Jens Christian (1865-1949): Segelfartyg, signerad J.C. Andresen, olja på duk, 74x115 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Budhistorik (30 bud)
390350
15 500
390833
15 000
390350
14 500
390832
14 000
390350
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.