Jörgen Nash färglitografi

142224

NASH, Jörgen (Danmark 1920-2004): "Frida", signerad och daterad 1974, 150/200, färglitografi, 56x40 cm

Jörgen Nash färglitografi

Budhistorik (1 bud)

384088
2012-07-20 16:34:21

2012-08-06 kl 20:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.