Thure Lindh oljemålning

142214

LINDH, Thure (1913-1976): Vinterlandskap, signerad Thure Lindh, olja på duk, 69x112 cm

Konst, Måleri

Thure Lindh oljemålning

Budhistorik (5 bud)
390259
390258
1 600
390257
390256
389712
500

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.