Ulf Greder gouache

142211

GREDER, Ulf (född 1949): Skräddare, signerad och daterad Ulph 1970, gouache, 22x15 cm

Konst, Måleri

Ulf Greder gouache

Budhistorik (14 bud)
390825
1 700
390823
1 600
390817
390818
390817
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.