Hans Wigert färglitografi

142210

WIGERT, Hans (född 1932): Moonwalk, signerad Hans Wigert, färglitografi, 73x55 cm

Hans Wigert färglitografi

Budhistorik (8 bud)
388559
382034
388549
382034
500
386989
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.