Oscar Reutersvärd färglitografier

142206

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002) (3): Omöjliga figurer, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 1/200, 2/200 resp 3/200, färglitografier, 47x26 till 74x56 cm

Budhistorik (8 bud)
390635
600
390450
550
384273
500
385945
500
384273
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.