Animerade celler Warner Bros

142205

ANIMERADE CELLER, föreställande Speedy Gonzales resp Rosa Pantern, signerade och daterade Friz Freleng 1982 resp 1988, 77/100 resp 109/200, handkolorerade, 24x30 resp 38x32 cm

Diverse, Konst, Måleri

Animerade celler Warner Bros
Budhistorik (17 bud)
390803
1 700
390800
1 600
390801
390800
1 400
390799
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.