Philip von Schantz färglitografi

142198

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Rostiga hinkar, färglitografi, signerad och daterad 92, 75/100, 47x52 cm

Konst

Budhistorik (5 bud)
390392
390304
950
389574
900
384597
850
382524

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.