Golvur med kinesiserande dekor

142197

GOLVUR, 1800-tal, med kinesiserande dekor, höjd 210 cm, två lod medföljer

Pendel saknas, slitage

Klockor/Ur

Budhistorik (9 bud)
390388
1 400
389735
1 300
390384
389735
700
390383
650

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.