Fotografier signerade bl a Kung Gustaf V

142195

FOTOGRAFIER (2 st), av Kung Gustaf V resp prins Gustaf Adolf, båda egenhändigt signerade och daterade Gustaf 1927 resp Gustaf Adolf 1944, i nysilverramar, 22x17 resp 21x15 cm
Proveniens: Har tillhört tidigare svenske statsministern och utrikesministern Rickard Sandler

Konst, Fotografi

Budhistorik (17 bud)
390011
2 400
389951
389967
389951
389966
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.