Virginia Larsson akvarell

142193

LARSSON, Virginia (1844-1893): "Innthal", signerad Virg Larsson, akvarell, 23x14 cm

Konst, Måleri

Virginia Larsson akvarell

Budhistorik (18 bud)
390855
390854
390853
390851
950
390850
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.