Lennart Rodhe färglitografi

142192

RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, 4/75, färglitografi, 30x36 cm

Lennart Rodhe färglitografi

Budhistorik (3 bud)

386557
550
390101
500
386557

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.