Lage Lindell litografier

142191

LINDELL, Lage (1920-80): (2st) Komposition resp figurer och text, signerade L. Lindell, litografier, 23x25 cm vardera

Lage Lindell litografier
Budhistorik (6 bud)
389627
389293
500
388608
450
388607
386473

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.