Bertil Herlov Svensson oljemålning

142190

SVENSSON, Bertil Herlov (född 1929): "Spegling", signerad och daterad B.S. 64, olja på pannå, 15,5x31 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

390879
386248

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.