Göran Brunius oljemålning

142185

BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Träden" signerad a tergo Göran Brunius, olja på pannå, 14x23 cm

Konst, Måleri

Göran Brunius oljemålning
Budhistorik (18 bud)
390787
1 300
390791
1 300
390787
390785
390786

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.