Karin Olsson oljemålning

142181

OLSSON, Karin (f. 1928): "Vid allén", signerad Karin Olsson, olja på duk, 33x41,5 cm

Konst, Måleri

Karin Olsson oljemålning

Budhistorik (27 bud)
390936
1 900
390900
1 800
390898
1 700
390891
1 600
390897
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.